Blaszane garaże – jakie są ich zalety?Blaszane garaże - jakie są ich zalety?

Marzysz o bezpiecznym miejscu postojowym dla swojego auta? Poznaj zalety blaszaków! Dowiedz się, dlaczego warto wybudować garaż z blachy i jak wybrać odpowiednie wymiary konstrukcji. Poznaj najpopularniejsze projekty konstrukcji garażowych.

Tania i solidna blacha

Jedną z największych zalet, jakie mają blaszane garaże, jest ich odporność na uszkodzenia. Blacha to wyjątkowy materiał, który:

  • dostępny jest w niskiej cenie,
  • doskonale sprawdza się w polskim klimacie,
  • jest odporny na wilgoć, intensywne promieniowanie słoneczne i wiatr,
  • można pomalować na dowolnie wybrany kolor,
  • łatwo i szybko da się konserwować.

Ponadto montaż blaszaka zajmuje bardzo niewiele czasu, może trwać zaledwie około godziny. Właściciel nie musi uzyskiwać pozwolenia na budowę. Te wszystkie kwestie sprawiają, że blaszane konstrukcje garażowe nie tylko nie wychodzą z mody, ale wręcz zyskują na popularności. To tani sposób na organizację solidnego, zadaszonego miejsca postojowego dla swojego samochodu.

Wybór odpowiedniego garażu

Jeśli Twoja rodzina posiada więcej środków transportu, wybierz garaż dwu- lub trzystanowiskowy. Dzięki niemu zyskasz odpowiednią przestrzeń do zaparkowania kilku aut, a także miejsce na rowery, skutery, deskorolki, hulajnogi i różnego rodzaju sprzęty sportowe. Modele jednostanowiskowe polecane są natomiast na niewielkie działki. Przy wyborze projektu blaszaka zwróć uwagę na jego wygląd. Elegancki efekt osiągniesz wybierając blachę drewnopodobną, która imituje naturalną strukturę drewna.

Niektórzy kierowcy lubią majsterkować w swoim garażu. Wówczas warto zdecydować się na wprawienie okna, które będzie wpuszczać do środka naturalne światło dzienne. Praktyczną opcją są także drzwi. Bramy mogą być otwierane na kilka sposobów, na przykład do góry lub na boki.

Blaszaki od polskiego producenta

Polski producent blaszaków zapewnia wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym klienci mogą tanio spersonalizować swój garaż. Postaw na wysokiej jakości blachę i dobierz optymalny metraż konstrukcji. Chroń auto przed warunkami zewnętrznymi i zyskaj dodatkową przestrzeń do przechowywania przedmiotów.

Podobne