Hale rolnicze – jakie obiekty wzniesiesz ze stali?
Zastanawiasz się, jak mógłbyś wykorzystać konstrukcje stalowe w swoim gospodarstwie rolnym? Dzięki szerokiej możliwości tworzenia indywidualnych projektów opcje są niemal nieograniczone! W poniższym artykule znajdziesz jedynie kilka przykładów, w jaki sposób takie rozwiązanie może zostać zastosowane w rolnictwie. Przeczytaj go już teraz!

Obory wolnostanowiskowe, chlewy…

Zabudowy ze stali cieszą się dużym zainteresowaniem głównie ze względu na fakt, że mogą być w prawie dowolny sposób wyposażane. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by w ten sposób zbudowane zostały obora wolnostanowiskowa, chlew czy kurnik. Takie obiekty powstają z najwyższą dbałością o dobrostan zwierząt – są ocieplane, a ich wymiary dostosowuje się tak, by zapewnić im jak najwięcej przestrzeni. W obiekcie można też zastosować niezbędne systemy do obsługi żywego inwentarza.

Garaże na maszyny

Podstawowe wiaty, jak i duże, w pełni zabudowane hale, stanowią doskonałe miejsce przechowywania maszyn rolniczych – począwszy od mniejszych urządzeń po największe kombajny i ciągniki. Takie obiekty zapewniają im pełną ochronę przed negatywnymi czynnikami, w tym opadami atmosferycznymi czy oddziaływaniem niskich lub wysokich temperatur. Zamykane bramy i drzwi zaś zwiększają ochronę przed osobami o nieuczciwych zamiarach.

Magazyny na produkty rolne

Warto wiedzieć, że hale rolnicze ze stali wykorzystuje się także jako magazyny. Można w nich umieszczać najróżniejsze produkty rolne. Pełnią więc funkcję silosów na zboża lub – po wprowadzeniu systemów chłodniczych, mroźni na mniej trwałe plony.

Dowiedz się więcej o możliwościach u dystrybutora

Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować magazyn, czy też potrzebna jest Ci obora wolnostanowiskowa – hale stalowe stanowią znakomitą odpowiedź na Twoje oczekiwania. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jak mógłbyś je wykorzystać – po informacje zwróć się do firmy zajmującej się dystrybucją i montażem.

Podobne