Jakie blaszane garaże są najlepsze?Jakie blaszane garaże są najlepsze?

Planujesz zakup blaszaka? Wybierz odpowiedni projekt. Sprawdź, jakie garaże są najbardziej funkcjonalne i dlaczego warto zdecydować się na konstrukcję z blachy ocynkowanej. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego auta i zbuduj dla niego wygodne miejsce postojowe.

Zalety blaszaków

Jest wiele powodów, dla których blaszaki cieszą się tak dużą popularnością i nigdy nie wyjdą z mody. Przede wszystkim kierowcy doceniają solidność blachy, która jest dość tania, a zarazem odporna na uszkodzenia. Doskonale sprawdza się w polskim klimacie. Stanowi skuteczną przesłonę przed wiatrem, deszczem, śniegiem i palącym słońcem. Współczesne blaszane garaże można w pełni dopasować do swoich potrzeb. Producenci są w stanie zaoferować dodatkowe otwory okienne i drzwiowe oraz różne sposoby otwierania bramy. Ściany i dachy mogą mieć różne kolory. Postawienie blaszaka nie wymaga uzyskania zezwolenia na budowę.

Różne projekty garaży

Jakie projekty konstrukcji garażowych są najlepsze? Warto zwrócić uwagę na przykład na garaże drewnopodobne, które imitują naturalną strukturę drzewa. Efektownie prezentują się w ogrodzie i na działce pod lasem. Jeśli lubisz kreatywne rozwiązania, możesz też zamówić pomalowanie blachy na dowolnie wybrany przez siebie kolor. Przy wielu domkach jednorodzinnych ustawiane są blaszaki dwustanowiskowe, które:

  • pozwalają na zaparkowanie dwóch samochodów,
  • mają wymiary 6 x 5 metrów,
  • zbudowane są z odpornej na uszkodzenia blachy ocynkowanej,
  • wyposażono w dwie bramy uchylne do góry i dwuspadowy dach,
  • można zamontować w kilka godzin.

Na małej działce możesz ustawić garaż o wielkości 3 x 5 metrów. Dodatkowo warto skorzystać z opcji wprawienia okna, dzięki któremu do wnętrza konstrukcji wpada światło dzienne. Producenci proponują też wiaty do parkowania drugiego lub trzeciego samochodu.

Producent garaży blaszanych

Przy wyborze projektu garażu musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Zastanów się nad metrażem, rodzajem blachy i sposobem otwierania bramy. Skorzystaj z oferty producenta blaszaków, który pomoże Ci dostosować konstrukcję do Twoich indywidualnych potrzeb.

Podobne