Najmodniejsze narzuty dla dzieci i młodzieżyNajmodniejsze narzuty dla dzieci i młodzieży

Czym nakryć łóżko w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym? Sprawdź, jaką narzutę warto kupić. Poznaj najmodniejsze wzory i zaaranżuj przytulną, efektowną sypialnię. Zrób miłą niespodziankę swojemu dziecku.

Kotki, pieski i inne zwierzaki

Większość dzieci uwielbia zwierzęta, szczególnie małe kotki i pieski, które prezentują się niezwykle uroczo. Widok szczeniaczków i kociąt od razu wzbudza uśmiech i poprawia samopoczucie. Wykorzystaj to przy planowaniu aranżacji pokoju dziecięcego. Kup narzutę z nadrukiem przedstawiającym puszystego kota brytyjskiego, leżącego labradora lub owczarka niemieckiego z przechyloną głową. Dzięki temu sprawisz, że wnętrze stanie się przytulniejsze. Dla starszych pociech polecane są nieco inne wzory zwierzęce, na przykład obrazki koni, mające sielankowy, romantyczny charakter. Świetnie sprawdzą się w pokoju początkujących miłośników jazdy konnej.

Jednorożce i dinozaury

W sypialniach kilkulatków często pojawiają się też narzuty dla dzieci z jednorożcami. Te przyjazne, mityczne stworzenia szczególnym upodobaniem cieszą się u małych dziewczynek. Materiały z nadrukiem jednorożca najczęściej mają różowe i fioletowe odcienie, bywają wzbogacone połyskującymi gwiazdkami. Kolejną ciekawą propozycją są narzuty z dinozaurami. To świetne rozwiązanie dla małych odkrywców, którzy pasjonują się światem nauki.

Przy zakupie artykułów do nakrycia łóżka trzeba zwrócić uwagę na jakość wykonanego na nich nadruku. Powinien być wyrazisty i odporny na spieranie. Ważny jest też wybór odpowiedniego wymiaru produktu.

Stylowe narzuty dla dzieci

Zadbaj o aranżację pokoju dziecięcego. Stwórz przytulną przestrzeń, w której po prostu chce się przebywać. Twoim pociechom mogą spodobać się narzuty ze szczeniaczkami, kotkami, końmi, jednorożcami i dinozaurami. W dobrym sklepie kupisz je w korzystnej cenie.

Podobne