Poznaj najlepsze prezenty na walentynki!
Kwiaty, czekoladki, kartki… jest tak wiele pomysłów na to, co kupić najbliższej osobie z okazji święta zakochanych! Niektórzy jednak decydują się sięgnąć po nietuzinkowe upominki. Należysz do takich ludzi? Szukasz inspiracji na podarunek? Już teraz więc zapoznaj się z pomysłami na prezent na walentynki!

Dla miłośników trunków

Różne alkohole towarzyszą ludziom przy wielu okazjach. Czasem to chwila relaksu, innym razem – chęć uczczenia wyjątkowych momentów. Dzień świętego Walentego bez wątpienia do nich należy. Świetny prezent na walentynki więc stanowią np. karafka i kieliszki na wino z oryginalnymi grawerami z imionami partnerów. Jeśli natomiast któreś z nich jest amatorem mocniejszych trunków, dobrym wyborem będzie szklanka do whisky z inicjałem i imieniem lub serduszkiem wyrytym w szkle.

Dla zmarzluchów i nie tylko

Kto czasem nie lubi zapaść się w miękkość koca i poduszki? Szczególnie że luty to wciąż chłodny miesiąc (o czym zresztą mówi sama jego nazwa). Mięciutki pled z grafiką z dedykacją i imieniem obdarowanej osoby to rewelacyjny pomysł na podarunek. Do tego możesz dołożyć jeszcze kubek (również z nadrukowaną grafiką) lub herbaty z rozgrzewającym syropem.

„Dam ci gwiazdkę z nieba”

Tak, niektórzy zakochani obiecują sobie gwiazdy… A gdyby dało się to zrobić? W sensie symbolicznym – rzecz jasna, a jednak zapisane w specjalnym rejestrze? Obecnie zakochani mogą nazwać imieniem swojej drugiej połówki jedną z milionów gwiazd, jakie widać na nocnym nieboskłonie. Fakt ten zaś dokumentuje się specjalnym certyfikatem. Są różne prezenty na walentynki, ale ten zdecydowanie należy do najoryginalniejszych!

Osłodzenie dnia zakochanych

Bombonierka czy czekoladki to zawsze niezły pomysł na upominek z okazji święta zakochanych. Warto jednak pamiętać, że nie powinna to być zwykła czekolada z dyskontu. Dużo lepszy wybór stanowią np. praliny w spersonalizowanym pudełku – albo ze zdjęciami pary, albo z życzeniami miłości. To dobry wybór na podarunek zarówno dla niej, jak i dla niego.

Dopasuj prezent na walentynki do ukochanej osoby!

Wszystkie prezenty na walentynki są dobre, o ile odpowiadają potrzebom obdarowanych. Mogą być jednak jeszcze lepsze, jeśli zdecydujesz się na ich personalizację! Dlatego dobrze przemyśl zakup podarunku, przejrzyj oferty sklepów z upominkami, które dają taką możliwość i postaw na to, co sprawi największą radość ukochanej osobie.

Podobne